Juulikuus avame taluköögi jäätise ja hea toidu sõpradele

Juulikuu, heinakuu, puhkusekuu, jäätisekuu – heal lapsel mitu nime. Kopli taluköögis tähistame juulit loomulikult kohapeal valmistatud jäätise ja hea toiduga.

Avame Kopli taluköögi kodurestorani  uksed neljal nädalavahetusel. 11.-12. juulil tervitame kõiki suuri ja väikseid Postiteel puhkajaid ning pakume oma menüüs päikselisi lemmikuid kohalikust ja Vahemere köögist aga ikka värskest hooajalisest toorainest ja kohapeal tehtuna.

Avatud talude päevad toimuvad sel aastal 18.-19.  juulil. Kopli taluköögis pakume selleks puhuks kõige suurema valiku käsitööjäätisi nii maitsmiseks kui maiustamiseks ning valime lemmikjäätise!  Lapsed saavad murul mängida, kiikuda erinevatel kiikudel ning teha tutvust meie kanapere tublide munejate, kanaemade, tibude ja kukk Apolloga.   Kodurestorani menüüs on parim kraam oma aiast ja aidast või teistest taludest.

Juulikuu viimasel nädalavahetusel, 25.-26. juulil  kütame pliidi ja grilliga ilma kuumemaks ning siis jahutame värske jäätisega taas maha.

Selle hooaja lemmikretseptid ja maitsvamad palad teevad kordusetenduse 1.-2. augusti nädalavahetusel. Kindlasti ootame lavale oma kasvuhoone küpsmagusaid tomateid ning kohalikke kukeseeni!

Vaata menüüd SIIT ja broneeri laud tel 5066568

Muul ajal pakume ettetellimisel privaatrestorani teenust.
Kõige värskemad uudised FB!