Kokanduslikud kursused

Võta koos pere või sõpradega midagi põnevat ette ja õpi tundma toidumaailma rikkusi!
Kopli taluköök pakub Sulle kokanduslikke kursuseid a’la carte. Olgu siis inspiratsiooniks hõrgutavad  maailma maitsed  ja veininaudingud või huvitavad Sind hoopis Eestimaa toidutraditsioonid ja puhtad loodusannid – teeme kursuse Sinu maitse järgi!

Teemade valik on lai: Tai vürtsikatest maitsetest või Itaalia köögi käsitööpastadest ja kulinaariaklassikast kodusemate metsaandide või Lõuna-Eesti köögini välja. Ideid kooskokkamise teema valikuks leiad toimunud kursustest. Kui koos käed külge panna, siis on tegevuses põnevust ja tulemuses maitseid.

Koos juhendajaga seome põlled ette ning valmistame köögis särtsakid suppe ning lihalikke pearoogi, marjastest maiustest rääkimata. Koos kokkamisele järgneb muidugi ühine söömaaeg pika laua taga ning mõnusat meeleolu jätkub kindlasti kauemaks. Kokanduslikud kursused kinnitavad, et armastus käib alati kõhu kaudu.

Kokanduslikud kursused on ka toredaks meelelehutuseks ja emotsionaalseks vahepalaks, mis  aitavad tähistada perekondlikke tähtpäevi või kollektiivi töösaavutusi. Kui pikalaua peod pole Sulle, siis Kopli taluköögis saad ise käed külge panna ja hiljem privaatrestoranis omavalmistatud toitu nautida.

Pakume Sinu  8-14 liikmelisele seltskonnale päris oma maitse järgi kursuse. Võta kindlasti ühendust ja räägime läbi!

Telli koolitus