Käsitööjäätise hooaeg algas!

Suvi ja jäätis sobivad kokku samahästi kui sukk ja saabas, taevas ja ingel või meri ja tuuled. Suve saabumist  tähistame muidugi ohtra jäätisega ning seetõttu oleme Kopli taluköögis külmamasina labad kiiremini pöörlema pannud, et itaaliapärast jäätist ehk gelato’t ikka jaguks.

“Mis on teie leivanumber,” päris üks kohvikupidaja Kopli jäätiste valikut uudistades. “No muidugi on selleks leiva-rummi gelato,” oli vastus valmis. Aga samas on oma fännklubi meie sidruni-basiiliku ja musta ploomi – Vana Tallinna gelatol ning kevadiseks eripakkumiseks on rabarberi ja kuusevõrse gelato ja siis veel cappuccino, pistaatsia, topelt šokolaadi….  Parem, las igaüks leiab oma leiva- või muu maitsenumbri ise.

Kõik  suuremad jäätisesõbrad, kohvikud või peokorraldajad  saavad nüüd suuremaks maiustamiseks Kopli käsitööjäätist omale tellida. Minimaalne kogus on 1 jäätisekonteiner, kuhu mahub 5 liitrit puhast rõõmu! Tartu linna piires toimetame “koju” kätte ka.

Kel aga suurem pidu või muu magusasõprade üritus ees seisab, kutsuge julgelt Kopli jäätisekäru kohale! Teeme hea meelega teie suud magusaks.

Helista tel 5066 568 või 5551 6244 või kirjuta info@koplitalu.ee  või jälgi meid Facebookis!