sünnipäevapidu

Privaatrestoran

Kopli taluköök on koht privaatsete pidude läbiviimiseks. Olgu tulemas sünnipäevapidu või on Sinu tähtsaks sündmuseks pulmapäev, oled  rõõmus oma töösaavutuste üle  või soovid sõprade ja lähedastega koos mõnusalt aega veeta, siis avame just Sinu jaoks privaatrestorani!

Meie katame laua ja pakume parimaid maitsed kohalikust või maailma köögist ja ainult kohapeal tehtuna. Menüü ja aeg on kokku lepitav, kõige muu eest hoolitseb taluköök!

Loe veel

Küsi pakkumist
kokanduslikud kursused

Kokanduslikud kursused

Võta koos pere või sõpradega midagi põnevat ette ja õpi tundma toidumaailma rikkusi!
Kopli taluköök pakub Sulle kokanduslikke kursuseid a’la carte. Olgu siis inspiratsiooniks hõrgutavad  maailma maitsed  ja veininaudingud või huvitavad Sind hoopis Eestimaa toidutraditsioonid ja puhtad loodusannid – teeme kursuse Sinu maitse järgi!

Teemade valik on lai: Tai vürtsikatest maitsetest või Itaalia köögi käsitööpastadest ja kulinaariaklassikast kodusemate metsaandide või Lõuna-Eesti köögini välja. Ideid kooskokkamise teema valikuks leiad toimunud kursustest. Kui koos käed külge panna, siis on tegevuses põnevust ja tulemuses maitseid.

Loe veel

Telli koolitus
Kopli taluköögi puhkemaja

Majutus

Kopli taluköögi külalised saavad teisel korrusel ööbida. Meil on kaks avarat peretuba  kaheinimese voodi ja lisavoodiga ning üks kahekohaline rõduga tuba. Ööbima mahub 6 inimest.

Pehme voodi ja valgete linade vahel on uni hea ning hommikuseks äratuskellaks kõlab linnulaul.

Külaliste käsutusse antakse kogu maja – magamistubadele lisaks saab kasutada esimese korruse kööki ja avarat söögituba. Majas on vaba WiFi, tubades saab kasutada arvutit. Avaral terrassil saad loodust nautida või grillida. Söögivalmistamiseks on igati varustatud köök.

Vaata majutuse saadavust ja hindu Booking.com