sünnipäevapidu

Privaatrestoran

Kopli taluköök on koht privaatsete pidude läbiviimiseks. Olgu tulemas sünnipäevapidu või on Sinu tähtsaks sündmuseks pulmapäev, oled  rõõmus oma töösaavutuste üle  või soovid sõprade ja lähedastega koos mõnusalt aega veeta, siis avame just Sinu jaoks privaatrestorani!

Meie katame laua ja pakume parimaid maitsed kohalikust või maailma köögist ja ainult kohapeal tehtuna. Menüü ja aeg on kokku lepitav, kõige muu eest hoolitseb taluköök!

Loe veel

Küsi pakkumist
kokanduslikud kursused

Kokanduslikud kursused

Võta koos pere või sõpradega midagi põnevat ette ja õpi tundma toidumaailma rikkusi!
Kopli taluköök pakub Sulle kokanduslikke kursuseid a’la carte. Olgu siis inspiratsiooniks hõrgutavad maailma maitsed  või huvitavad Sind hoopis Eestimaa toidutraditsioonid ja puhtad loodusannid – teeme kursuse Sinu maitse järgi!

Teemade valik on lai: Tai vürtsikatest toitudest või Itaalia köögi käsitööpastadest ja kulinaariaklassikast kodusemate metsaandide või Lõuna-Eesti köögini välja. Magusaks palaks on meil mõistagi gelato, sest kus mujal saaksid omale meelepärase jäätise või sorbeti kokku külmutada.  Kui koos käed külge panna, siis on tegevuses põnevust, emotsioone ja maitseid.

Loe veel

Telli koolitus