Tähistame šokolaadijäätise päeva!

Nüüd võivad kõik šokolaadijäätise sõbrad rõõmustada ning suuremad lusikad välja otsida! Jah, sest pühapäeval, 7. juunil tähistataks lausa rahvusvahelist šokolaadijäätise päeva ja siis võib oma lemmikut rahumeeli limpsida. Kasvõi topeltportsu!

Muide, jäätiste edetabelit juhib nii Eestis kui maailmas vaniljejäätis, kuid otse tema kannul on šokolaadimaitse. Mmm, võrratu šokolaad oma rikkaliku tumeda kakao ja suussulava magususega on puhas nauding. Aga kui see liita veel  kreemisele jäätisele, siis saame elamuse, mis igal magusasõbral suu naerule veab!

Kuidas siis šokolaadijäätise päeva tähistada? Muidugi Kopli šokolaadijäätise seltsis! Oleme oma käsitööjäätist tuuninud ning Andre talu piimale juurde seganud naturaalset kakaod ja Belgia tumeda šokolaadi tükikesi ning see kõik kokku ongi meie topelt šokolaadi gelato. Just parasjagu tummiselt kreemine ja šokolaadine kombo! Pakime selle lausa 1 kg ämbritesse ja soovime head šokolaadijäätise päeva tähistamist!

Telli topelt šokolaadi jäätis SIIT!  Kättetoimetamine Tartu ja Põlva magusasõpradele reedel, 5. juunil või laupäeval 6. juunil.