Teeme torti!

Peletame sügispimedust kõige kaunimate ja magusamate ampsudega ja teeme laupäeval, 07. novembril torte!  Oh, kui rikkalik on see maailm – tummiselt šokolaadine Sacher tort, lapsepõlve meenutav lemmik sefiiritort lopsakate roosade roosidega, mõnus šarlott, tervislikkust toetavad kohupiima, jogurti ja marjatordid, martsipanitort kõige kaunimate õitega,  tosca katte või beseetäidisega tort, moekad muffini-minitordid ja pulgakoogid, kõikvõimalike katetega soolased võileivatordid  – kõike ei jõua kuidagi üles lugeda. Seepärast öelge teie, mis tordi valmistamise saladusi kõige enam lahti muukida tahate. Kirjutage oma soov  broneerimisvormi!

 

Tordikoolitust juhendab Tartu Kutsehariduskeskuse kondiitriõpetaja Anneli Ummik, kes võrdselt hästi tunneb kondiitritöö tehnoloogilisi võtteid ning tortide kujundamise ja kaunistamise saladusi. Anneli on töötanud erinevates pagar-kondiitriettevõtetes ning nüüd on ta kutseõpetaja,  praktika juhendaja ning hinnatud täiskasvanute koolitaja tulevastele kondiitritele – meistritele.

Torte teeme laupäeval, 7. novembril algusega kell 11.00 Kopli taluköögis.

Koguneme ja saame üksteise ning menüüga tuttavaks. Siis seome põlled ette ja siirdume kööki, et  ise käed külge panna ja seekordsed magusad ahvatlused valmistada. Ühiselt tehtud torte pildistame ja maitseme  ühiselt pika laua taga. Kaasa uued oskused ja head retseptid.

Kursusetasu 42 €, kokaklubi liikmetel soodustus.