Tule külla: Postitee pillerkaar ja avatud talude päev

Kopli taluköögil on rõõm välja kuulutada suveüritused!

Juba 21. mail  toimub Postiteel pillerkaar, mis on ju puhas rõõm! Veel parem on see, et teeme siis Kopli taluköögi uksed valla ja ootame jäätisesõpru külla kella 10-18ni. Pakume oma paremaid palasid ning erilisel aukohal saavad olema kõik kevadised külalised nagu rabarber, spargel ja karulauk.  Mõistagi valmistame selleks puhuks käsitööjäätist  alates tuntud lemmikutest kuni uute üllatajateni. Maitske kaasa!
Vaata ka teisi postiteelisi!

Juulikuus osaleme traditsioonilistel avatud talude päevadel, mis sel aastal toimuvad 23.-24. juulil. Mõistagi on plaan teha parimaid käsitööjäätisi ning tuua laudadele head paremat oma aiast ja aidast. Lapsed saavad murul lipata, mängida ja kiikuda ning tutvuda meie kanapere nooremate ja vanemate liikmetega.

No aga kui on pidu ja külalised, siis mida seal küll pakkuda? Klassikud, teadagi, ei saa eksida ja seepärast tasub kuulata, mis neil öelda on.
“Ah pidusse või? Ei no, pidusse ma tulen küll, a’ ütle, kas rosinaga jäätist ka tehakse?”
“Jaa, küll!”
“No, vaata, siis ütle neile, et nad hästi palju rosinaid paneks, tead, muidu aja teisi noaotsaga taga nii kui narr!”
“Ma lasen rosinaid panna nii et mustab!”

Inspiratsioon rosinajäätise valmistamiseks on saadud, kuid kindlasti pole see veel kõik ning ehedaid maitseid lubame rohkem.  Tule külla ja proovi ise!

Muul ajal palun broneeri aegsasti oma privaatne pidusöök.
Tellimusi suuremate ja väiksemate seltskondade võõrustamiseks saab esitada info@koplitalu.ee või telefonil 5066568